O nas

Lokalizacje pełne życia

Wykorzystaj potencjał, jaki daje dogodna lokalizacja twojego biznesu i rozpocznij współpracę z ekspertami na rynku nieruchomości!

LOKALIZACJE PEŁNE ŻYCIA

Wykorzystaj potencjał, jaki daje dogodna lokalizacja twojego biznesu i rozpocznij współpracę z ekspertami na rynku nieruchomości!

WIARYGODNY PARTNER BIZNESOWY

Właścicielem portfolio blisko 180 ha dogodnie zlokalizowanych terenów inwestycyjnych jest spółka Ceetrus Polska, jeden z najbardziej liczących się graczy na polskim rynku nieruchomości komercyjnych.

Firma powstała w 1976 roku we Francji, a dziś jest obecna w 10 krajach w Europie. W Polsce działa z sukcesami od 1996 roku. Ceetrus Polska jest także właścicielem 22 Centrów Handlowych Auchan oraz Galerii Bronowice w Krakowie i podwarszawskiej Galerii Łomianki.

Więcej informacji na www.ceetrus.pl oraz w serwisie LinkedIn www.linkedin.com/company/ceetrus-polska.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Za działania związane z zagospodarowywaniem obszarów należących do Ceetrus Polska odpowiada firma Nhood Polska. Jej zespół prowadzi negocjacje z inwestorami zainteresowanymi współpracą i zakupem gruntów dla biznesu.

BOGATE KOMPETENCJE

Nhood Polska

- [~ 180 ha] portfolio zarządzanych terenów inwestycyjnych
- [24 obiekty handlowe] kompleksowa obsługa
- [> 700 tys. mkw. GLA] zarządzanej powierzchni handlowej
- [53 tys. GLA w 31 obiektach] mandat agencyjny

Nhood Polska, bazując na wieloletnim doświadczeniu zespołu, we współpracy z lokalnymi społecznościami, buduje obiekty mixed-use i przestrzenie miejskie łączące handel, budownictwo mieszkaniowe, biura oraz obiekty użyteczności publicznej.

Więcej informacji na www.nhood.pl oraz www.linkedin.com/company/nhoodpolska.

Zobacz