O nas

Lokalizacje pełne życia

Wykorzystaj potencjał, jaki daje dogodna lokalizacja twojego biznesu i rozpocznij współpracę z ekspertami na rynku nieruchomości!

LOKALIZACJE PEŁNE ŻYCIA

Wykorzystaj potencjał, jaki daje dogodna lokalizacja twojego biznesu i rozpocznij współpracę z ekspertami na rynku nieruchomości!

CEETRUS – POZNAJ NAS BLIŻEJ!

Posiadamy 300 centrów handlowych w 10 krajach Europy, a wartość naszego portfolio nieruchomości wynosi ponad 7 miliardów euro. W Polsce Ceetrus jest właścicielem 24 obiektów w tym 22 Centrów Handlowych Auchan oraz Galerii Łomianki i Galerii Bronowice. Firma dysponuje również blisko 230 hektarami terenów inwestycyjnych.

Każdego dnia uczestniczymy w zmianach na rynku handlowym, udostępniając ponad 4 miliony mkw. do realizacji projektów mixed-use, które służą społecznościom i wspierają zrównoważony rozwój.

- Wielofunkcyjne przestrzenie łączą sklepy, mieszkania, biura oraz oferują różnorodne możliwości spędzania wolnego czasu.
- Centra handlowe o różnorodnej ofercie handlowej i usługowej są wygodnymi miejscami zakupów. Bogaty program wydarzeń i animacji zapewnia odwiedzającym wiele możliwości spędzenia czasu z bliskimi.
- Miejsca, które mają potrójny pozytywny wpływ na otoczenie – społeczny, środowiskowy i gospodarczy.

Powierzyliśmy zarządzanie wszystkimi naszymi aktywami firmie Nhood, specjalizującej się w obsłudze nieruchomości mixed-use oraz rewitalizacji obszarów miejskich, która wspiera nas we wszystkich planowanych zmianach.

Więcej informacji na www.ceetrus.pl oraz w serwisie LinkedIn www.linkedin.com/company/ceetrus-polska

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Za działania związane z zagospodarowywaniem obszarów należących do Ceetrus Polska odpowiada firma Nhood Polska. Jej zespół prowadzi negocjacje z inwestorami zainteresowanymi współpracą i zakupem gruntów dla biznesu.

BOGATE KOMPETENCJE NHOOD POLSKA

- Zagospodarowane portfolio 230 ha terenów inwestycyjnych
- Kompleksowa obsługa 24 obiektów handlowych, w tym 22 Centrów Handlowych Auchan
Galerii Bronowice w Krakowie oraz podwarszawskiej Galerii Łomianki
- Ponad 700 tys. mkw. GLA zarządzanej powierzchni handlowej
- Komercjalizator lokali o łącznej powierzchni handlowej ponad 40 tys. mkw
w 27 obiektach handlowych z hipermarketami i supermarketami Auchan na zasadach agencyjnych

Nhood Polska, bazując na wieloletnim doświadczeniu zespołu, we współpracy z lokalnymi społecznościami, buduje obiekty mixed-use i przestrzenie miejskie łączące handel, budownictwo mieszkaniowe, biura oraz obiekty użyteczności publicznej.

Więcej informacji na www.nhood.pl oraz www.linkedin.com/company/nhoodpolska.

Zobacz